En Ucuz Sohbet Hattı Numarası Nedir?

Sohbet hatlarında sohbet etmek aslında düşündüğünüzde dünyanın en çok tat alınan aktivitelerinden biri olsa da, ne yazık ki sonrasından gelen telefon faturaları insanların canını sıkabiliyor. Bu durum da kullanıcıları acaba daha uygun ve daha ucuz nereden sohbet edebilirim sorusuna yöneltiyor.

Şuan sitemizde sizler için seçtiğimiz en ucuz sohbet hattı telefon numarasını bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hadi gelin diğer ucuz hatları inceleyelim.

En Ucuz Sohbet Hattı Hangisi?

En ucuz sohbet hattı; son zamanlarda ülkemizde sıklıkla kullanılan avrupa ülkelerinde hizmet sunan 0032 ve 0027 ile başlayan hatlardır. Bu hatların cogunluğı 00237 olarak devam eder ve sizlere en ucuz sohbet hattı olarak hizmet vermektedir.

Telefon ettiğiniz anda sizlerle herhangi bir operatör karşılamaz ve direkt olarak telefonlarınızı gerçek sohbet edeceğiniz kişiler açmaktadır. Hemen en ucuz sohbet hattı‘na ulaşmak için farkı hissedin.

0900 Sohbet Hattı Telefon Numaraları

Çok eskiden insanların sohbet etmek için kullandığı sıcak sohbet numaraları olarak da bilinen 0900 ile başlayan numaralar, devletimizin el atması ile artık yasaklanmış durumda. Bu hatların yasaklanmasındaki en büyük neden sonrasında gelen yüksek faturalardır.

Bu hatlar arandığında kullanıcı dakikalarca bir bant tarafından telefonda bekletilir ve daha konuşmaya geçemeden, faturasına çok yüklü fiyatlar yansıtılmış olurdu. Bu yüzden 0900 ile başlayan numaralardan uzak durmanızı öneriyoruz.

0888 Sohbet Hattı Numaraları

Tıpkı bu 0888 sohbet hattı numaraları da, yukarıda bulunan 0900’lü hatlar gibi yüksek tutarlarda hizmet sunan telefon numaralarıdır. Ülkemizde 0888 numaraların serbest olmasında sonra yüksek tutarlar ile beraber hizmet sunmaya başlamışlardır.

Bu hatlarda da kullanıcılar telefonda dakikalarca bekletilmekte olup, gerçek bir sohbet hattı kızına yönlendirilene kadar fatura yazılmaktadır. Bu yüzden 0888 ile başlayan sohbet hatlarından da uzak durmanızı öneriyoruz.

En ucuz sohbet hattı
En ucuz sohbet hattı numaraları
En ucuz sohbet hatları
En ucuz sohbet numaraları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir