Gürüntülü Sohbet Hattı

Görüntülü sohbet hatları, eski zamanlarda ücretli olarak görüntülü sohbetlerin gerçekleştirildiği hatlara verilen bir tanımdı. Ne yazık ki zamanla gelinen noktada artık ülkemizde bu olay yasaklandı ve tüm sohbet hatları sadece sesli sohbet düzenine geçti.

Üstelik kameralı bir diğer adı ile görüntülü sohbetlerde kullanıcılara gelen yüklü faturalar da bu durumun en önemli tetikleyicisi oldu. Görüntülü hatlarda ücretler en az dakikası 15 TL – 30 TL arasında değişmekteydi ve bu 5 dakikalık bir konuşma neticesinde. Faturalarınıza yansıyacak extra 75 ile 150 TL arası değişen bir bedel demekti.

Bu yüzden ülkemizde görüntülü sohbet hatları yasaklanmış ve yerini sohbet hatlarına bırakmıştır.

Görüntülü Sohbet Hattı Neden Yasaklandı

Yukarıda bahsettiğimiz neden, aşırı fatura gelmesi görüntülü sohbet hattı’nın yasaklanmasındaki en büyük neden. Bir diğer neden ise aşırı derecede kamerada cinsel munasebet yaşanması. Bazen bu görüntülerin kaydedilmesi de bunun yasaklanma nedenlerinden biri.

Hem genel anlamda baktığımızda sesli sohbet hattı kulllanıcı acısından daha değerli bizim için. Neden derseniz hem gayet uygun hem de akışkan bir sohbet dönüyor. Karşısınıza herhangi bir kayıt cihazı cıkmıyor. Tamamen gerçek insanlar ile sohbet ediyorsunuz.

Sohbet hattı aracılığı ile görüşmek isteyeceğiniz kişileri, sizler için aşağıya listelemiş durumdayız. İnceleyip, arayabilirsiniz.

Görüntülü Sohbet Hattı
Görüntülü Sohbet Telefonu
Görüntülü Sohbet Numaraları
Görüntülü Sohbet Numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir