Neslihan İle Canlı Sohbet Hattı

Neslihan 25 yaşında üniversite öğrencisi bir genç arkadaşımızdır. Vaktini genelde sohbet hatlarında sohbet ederek yeni insanlar tanıyarak harcıyor. Marmara Üniversitesinde siyasi bilimler okuyan bayan arkadaşımızın ses ve diksiyonu oldukça düzgündür.

Neslihan ile canlı sohbet hattı ile sohbet etmek için aşağıdaki ara butonunu kullanarak sohbete başlayabilirsiniz.

Telde Sohbet Hakkında

Siz numarayı aradığınızda karşınıza direk Neslihan Hanım çıkacaktır. Sizlere herhangi bir operatör yönlendirilmesi falan yapılmayacaktır. Ancak Neslihan hanım müsait değilse başka sohbet hatlarına yönlendirileceksiniz. O hatlarda da sizi en az Neslihan Hanım kadar cana yakın hoş sohbetli kadınlardan biri karşılayacaktır.

Hemen ARA: 0023 7800 0128

Diğer operatör arkadaşlarla sohbet etmek için Sohbet Hattı Numaraları başlıklı yazımızı okumanızı ve oradaki arkadaşlarımızdan birini aramanızı rica eceriz.

Telefonda Sıcak Sohbet Hattı

Neslihan hanım bu konularda oldukça sıcak kanlı biri olup, siz ne tür sohbet etmek isterseniz sizlerle o konularda sohbet etmeye yanaşan hoş muhabbetli bir arkadaşımızdır.

Telefonda Sıcak Sohbet Hattı
Telefonda Sıcak Sohbet Hattı

Burada siz sohbet sohbet hattı nı aramış gibi sohbet edebilirsiniz. Cinsel sohbet hatlarında aslında ücretler çok yüksek olmasına rağmen bizim hizmetimiz dertleşme amacı ile faaliyete geçtiği için diğer hizmetlerden daha ucuzdur.

Hemen ARA: 0023 7800 0128

Sohbet Hatları Tarifesi

Sohbet hatları son derece uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir. Aslında bu bir hizmet değil karşılıklı sohbet iletişim aracıdır. Bu iletişim aracının ücreti: V ve A hatları için dakikası: 3.50 TL dir. T hatları için ise dakikası 3.90 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir