Sıcak Sohbet Hattı Pahalı mı ?

Sıcak sohbet hatları bir çok operatörde pahalı hizmetler olarak bilinmektedir. Hatta bu durum bir çok kullanıcılar için ödeyemeyecekleri faturalara neden olmaktadır.

Bizde ise durum farklıdır. Bizim sohbet hatlarımız yurt dışı numarası olduğu için fiyatları sabittir ve konuştuğunuz dakikaya göre size ne kadar fatura geleceğiniz tahmin edebilirsiniz. Üstelik bu sıcak sohbet hattı hizmeti diğer firmalardan daha da ucuz bir şekilde hizmetinizde.

Numara: 0023 7800 0128

Sıcak Sohbet Hattı Nedir ?

İlk olarak sıcak sohbet hattı nedir onu açıklayarak makalemize başlayalım. Sıcak sohbet hatları telefonda bayan operatörler ile istediğiniz gibi sıcak cinsellik üzerine sohbetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir telefonda cinsel sohbet hizmetidir.

Bu hizmetin diğer sıcak sohbet hatları hizmetlerinden farkı daha ucuz ve dakika fiyatının belli olmasıdır. Sizlere ay sonu sürpriz fatura gelmez. Tamamen sabit fiyatlar üzerinden iletişim kurarsınız.

Sıcak Sohbet Numaraları

Sıcak sohbet numaralarına ulaşmak için şirketimizin en çok tercih edilen sohbet hattı yetkilisi neslihan hanımı aramak için Neslihan İle Canlı Sohbet Hattı başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Numara: 0023 7800 0128

Neslihan hanım cinsellik üzerine en çok aranan sohbet operatörlerimiden biridir. Ayrıca sıcak sohbetin bir başka duayen ismi Esra Hanıma da Esra ile sex sohbet başla bu yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıcak Sohbet Hattı Ücretleri

Sıcak sohbet hatları tarife ücretleri A ile V hatları dakikası: 3,50 TL
T hatları için dakikası 3,90 TL dir. Yani fakika fiyatları 3,50 TL ile 3,90 TL arasında değişmektedir.

Herhangi bir üyelik kayıt veya ekstra bir ücret alınmaz. Direk arama yapabilir ve sıcak sohbet hatları aracılığı ile yeni sohbetlere yelken açabilirsiniz.

Sıcak Sohbet Hatları Hemen Ara

Aşağıda bulunan sohbet hatlarından birine tıklayarak direk arama yapabilirsiniz.

sıcak sohbet hattı
sıcak sohbet hatları
telde sıcak sohbet
canlı sıcak sohbet
sıcak sohbet numaraları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir