Sohbet Hattı Numaraları

Sohbet hattı numaraları İnsanların en sıkıntılı olduğu dönemlerde en çok ihtiyaç duyduğu şey birileri ile sohbet etmek ve içini dökmektedir. Sohbet Hattı Numaralarından birini arayarak tanımadığınız insanlarla her türlü sohbetinizi muhabbetinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Sohbet hatları çoğu zaman aranılmaktan çekinilse de, bir kez arandıktan sonra bir çok sohbet sever tarafından tekrar tekrar aranmaktadır. Karşınızda sizinle sohbet eden insanın sıcak kanlılığı sizi sürekli onu aramanız konusunda itecektir. Sohbet hatlarının en güzel yanı da bilgilerinizin gizli kalmasıdır.

Hemen ARA: 0023 7800 0128

Ucuz Sohbet Hattı

Ucuz Sohbet Hattı Numaraları

Sohbet hatları genelde pahalı olur diye bir söylenti gelip gidiyor. Sohbet hatları aslında gayet ucuz bir uygulamadır. Dakikası sadece 3.50 TL ile 3.90 TL arasında değişmektedir.

Ucuz sohbet hatlarımızdan birini arayıp yüzlerce bayan sohbet arkadaşlarımızdan biri ile sohbet etmek isterseniz. Aşağıda bulunan hemen ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Sohbet Hattı Ara

Sohbet Hattı Numaraları Hakkında Bilgiler

Sohbet hatlarında karşınıza çıkan kadınlar %100 canlı sohbet arkadaşıdır. Merak etmeyin diğer siteler gibi karşınıza herhangi bir ses kaydı çıkmayacağını garanti ediyoruz bu konuda rahat olabilirsiniz.

Hemen ARA: 0023 7800 0128

İkinci en önemli yanlış düşünce numaralarınızın sohbet ettiğiniz kişiler tarafından görülüyor olmasıdır. Bu bilgi kesinlikle yanlıştır. Arama yaptığınız numara ve kişisel bilgileriniz kesinlikle hiç bir sohbet yetkilisi tarafından görülmemektedir. Gizliliğiniz bizim için en önemli kuraldır.


Sohbet Hattı Ücret Bilgisi

Sohbet hatları kullandığınız hat operatörünün belirlediği ücretler üzerinden işlem görmektedir. Bu durum genelde. A ve V hatları için 3,50 TL dir. T hattı için ise 3,90 TL dir.

Hemen ARA: 0023 7800 0128

Yukarıda belirttiğimiz ücretler dışında size herhangi bir ücret yansıtılmaz. Bu konuda gönül rahatlığı ile sohbet edebilirsiniz.

Ayrıca sex sohbet etmek isterseniz. Esra ile sex sohbet başla başlıklı yazımızı inceleyip esra ile sohbet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir